خانه / ایده / ایده کسب وکار / کسب درآمد با شغل مدیریت انیستیتو زبان

کسب درآمد با شغل مدیریت انیستیتو زبان

معرفی شغل : مدیریت انیستیتو زبان

زبان انگلیسی یک زبان بین المللیه که با توجه به لزوم و اهمیتش از استقبال خوبی در ایران برخوردار بود و همه میدانند که به این زبان احتیاج دارند و در کلاسها شرکت میکردند و یا فرزندانشون رو به این کلاسها میفرستادند.امروزه آموزش زبان های فرانسوی و آلمانی و ایتالیایی نیز رایج شده و متقاضیان زیادی دارد ولی چون از زبان انگلیسی مدرس و کانون های کمتری دارد،هزینه ی آن کمی متفاوت تر است.اما چگونه میتوان یک آموزشگاه زبان تاسیس کرد و بازار کار آن چه مقدار است؟

برای تاسیس یک انیستیتو زبان اولا شما باید دارای مدزک لیسانس  آموزش پرورش باشید یعنی یا تربیت معلم و یا رجایی و … و یا باید سه سال از سابقه کارتون در اموزش پرورش گذشته باشه و یا یک اموزشگاه معتبر صلاحیت ۳ سال سابقه کار شما رو تایید کنه.

حالا شما دو تا انتخاب دارین وه تعیین کنید برای چه گروه سنی میخواهید انیستیتو دایر کنید.بزرگسال یا کودک و نوجوان؟ چون مجوزی که میگیرید فرق داره و باید مشخص کنید چه گروه سنی رو میخواهید.تا اینجا هزینه خاصی براتون نداره.بعد اینکه شما باید ببینید میخواهید شعبه اموزشگاه دیگری رو در شهرتون بزنید یا میخواهید برند خودتون رو داشته باشید؟ میشه گفت با رهن ساختمان و با توجه به شهری که زندگی میکنید و خرید میز و صندلی و … براتون ۳۰ میلیون آب بخوره ولی درآمدش خوبه.چرا؟ چون متاسفانه دستمزدی که شما به مدرس هاتون میدین خیلی زیاد نیست.

دستمزد مدرسین تازه کار ساعتی ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان است و تقریبا نیمی از شهریه ای که از مراجعین دریافت میشود به جیب شما مدیر انیستیتو میرود.اگر شما از هر مراجع برای هر ترم ۱۰۰ هزار تومان بگیرید .برای یک کلاس ۱۶ نفره شما ۱میلیون و ۶۰۰ هزارتومان دریافت خواهید کرد که این کلاس فقط ۲ روز در هفته تشکیل میشود .آن هم فقط ۲ ساعت.پس اگه شما در روز ۵ شیفت کلاس داشته باشید درآمد شما ۸ میلیون فقط برای ۵ کلاس خواهد بود،هرچند میدانید که شما هر ترم حداقل ۱۰ کلاس و رده ثبت نام خواهید کرد . که مبلغ قابل توجهی برای خودتان با کسر حقوق مدرسینتان باقی خواهد ماند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

یک بانک پر از ایده و پول

برای کسب درآمد باید وارد این بانک ایده شوید! امروزه با گسترش مشاغل جدید و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *