خانه / ایده / ایده کسب وکار / کسب درآمد با دفترچه تلفن !

کسب درآمد با دفترچه تلفن !

Taxi driving at high speed through the heavy traffic at night, seen from the roof of the cab

کسب درآمد با دفترچه تلفن !

امروز براتون از یک ایده صحبت خواهیم کرد که یک ایده ی ناب و بکر است و شما می توانید پیشتاز این روش کسب درآمد باشید .شاید شما هم برایتان پیش آمده که در ساعاتی در جایی باشید که شماره ی آژانس یا تاکسی تلفنی را ندارید و برایتان هم امکان پذیر و قابل اعتماد نیست که سوار هر ماشین رهگذری شوید.ما به شما پیشنهادی می دهیم که می توانید هم این موضوع را حل کنید و هم درآمدی کسب کنید.توجه داشته باشید که این ایده در خارج از کشور پیاده شده است و با استقبال زیادی روبه روشده و هم چنین در پیشرفت جامعه موثر بوده است. لطفا هیجان زده نشوید و این متن را تا آخر با آرامش بخوانید!!!شما می توانید این ایده را با ساختن یک اپلیکیشن و انتشار آن ، حقیقی سازید و کسب درآمد کنید

تاکسی‌یاب‌ها با پیشرفت و استقبالی که مردم از آن‌ها دارند به زودی ساختار سنتی چیزی که در ذهن همه ما به نام آژانس تاکسی تلفنی‌شناخته می‌شود را به‌ هم می‌زنند، سرعت خدمات‌رسانی، کیفیت و مقرون به‌صرفه بودن ویژگی‌های مهمی است که مشتریان به سادگی از کنار آن نخواهند گذشت. اما داستان برنامه‌های تاکسی‌یاب ایده جدیدی نیست. سامانه‌های زیادی در کشورهای متعدد خصوصا اروپا و آمریکا فعالیت می‌‌کنند و طبیعتا پیاده‌سازی ایده‌ای در این سطح که قبلا جای دیگری اجرا شده است خیلی سخت نیست علاوه بر این‌که مراحل تحقیق بازار، امکان‌سنجی و تحلیل ساده‌تری نیز خواهد داشت.

برنامه‌های تاکسی‌یاب شکل بهینه شده همان شماره تلفن آژانس‌های تاکسی تلفنی هستند با این تفاوت که شما بعد از نصب برنامه روی تلفن همراه و طی مراحل ثبت نام، از طریق این نرم‌افزار درخواست تاکسی می‌کنید، رانندگان نیز یک نسخه پیشرفته از این برنامه را روی سیستم خود دارند که با هماهنگی، نزدیک‌ترین خودرو نسبت به مکان برای شما ارسال می‌شود. مسیریابی از روی نقشه، محاسبه هزینه سفر قبل از درخواست و پرداخت آنلاین از مزایای این سامانه‌‌ها است.

در حال حاضر فقط یکی دو تا استارتاپ در محدوده شهر تهران به این فعالیت مشغول هستند. این خدمات قابل پیاده‌سازی در تمام شهرهای بزرگ و متوسط کشور است. ایده ما این است که این خدمات را برای حمل کالا مثل وانت‌ تلفنی و پیک موتوری اجرا کنید. یک ایده خوب کسب‌وکار ایده‌ای نیست که مطلقا قبلا اجرا نشده باشد، بلکه ایده‌ای که برای آن نیاز و مشتری وجود داشته باشد و چنین ایده‌ای حتی اگر جدید هم نباشد به مراتب با اهمیت‌تر از ایده‌‌های تازه‌ای است که هنوز معلوم نیست مشتری خواهد داشت یا خیر.

این ایده ایده یک کسب‌وکار واسط و تسهیل‌کنند بازار است و مدل درآمدی آن از طریق کارمزدی که از درآمد سرویس دهنده یعنی راننده آژانس یا وانت‌تلفنی کسر می‌گردد تأمین می‌شود. بهترین ساختار هم اجرا روی بستر تلفن همراه است.

اگر این ایده را پیاده کرده اید ما را با خود سهیم بدانید و از نتیجه ی کار ما را مطلع کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پازل فرصتی برای کسب درآمد

وقتی هدفی رو مشخص میکنیم و برای رسیدن به آن هدف گام برمیداریم خیلی سریع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *