خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده های کسب و کار کوچک / کسب درآمد از خرید و فروش کتاب

کسب درآمد از خرید و فروش کتاب

کسب درآمد از خرید و فروش کتاب

دوستان عزیزکتاب خوان برای شما یک خبر خوب داریم.از کتاب هایتان کسب درآمد کنید. ما برای شما یک سامانه معرفی می کنیم که هم از طریق گوشی و هم لپ تاپ می توانید کتاب هایی که دارید و خوانده اید را به اشتراک بگذاربد و به بقیه قرض دهید و یا کتاب های دست دوم خود را به فروش برسانید. شما می توانید کتاب هایتان را با دیگران تبادل کنید و یا کتاب هایتان را بفروشید.شما کتاب های مفیدتان را با کتاب هایی که دیگران به اشتراک می گذارند تبادل کنید یا بفروشید.در ضمن شما می توانید به جای نوشتن و توضیحات در مورد کتاب ها با گرفتن یک اسکن یا عکس ، کار را برای خودتان راحت کنید.

ریبوک ( به انگلیسی ۳Book ) یک وبسایت خرید و فروش کتاب دست دوم است. کاربران در این سایت میتوانند کتاب ها را ببیند فروشندگان را مقایسه کنند و کتاب هایشان را معامله کنند. در این وبسایت علاوه بر امکان به اشتراک گذاری کتاب جنبه های دیگری برای راحتی کاربران نیز در نظر گرفته شده است. برای مثال به اشتراک گذاشتن شماره تلفن در یک مکان عمومی ممکن است پیامدهای نا مناسبی داشته باشد. برای حفظ اطلاعات و امنیت، در تریبوک فروشندگان لازم نیست اطلاعات تماس را در معرض عموم بگذارند.

آنها حق انتخاب داشته و میتوانند انتخاب کنند که خریداران اطلاعات تماس را به آنها دهند یا در صفحه خود اطلاعات تماس خود را منتشر کنند.کتابها بر اساس دسته ها و محلات مرتب میشوند همچنین تخفیف های بیشتر در اولویت بالاتری قرار دارند تا کاربران بتوانند پیشنهاد های بهتر را سریعتر پیدا کنند همچنین سایت در زمان پیدا شدن مشتری به صورت خودکار و رایگان به کاربران پیامک ارسال می کند.

قابلیت جالب دیگر این وبسایت برنامه اندروید آن است. وارد کردن اطلاعات کتاب با توجه به اینکه معمولا هر کاربر چندین کتاب دارد پروسه طاقت فرسایی بوده و برنامه اندروید با اسکن تصویری شابک به کاربران کمک میکند تا با یک اسکن ساده به طور اتوماتیک کتاب خود را در چند لحظه در معرض فروش بگذارند.

عضویت و خدمات سایت تریبوک رایگان است و کاربران در هیچ مرحله ای نیاز به پرداخت حق عضویت یا اشتراک ندارند. خرید و فروش کتابهای دست دوم و استفاده شده، در هر دو حالت می تواند یک منبع درآمد خوب و قابل اتکا باشد. چرا که وقتی کتابهای مورد نیاز خودتان را با صرف زمان بسیار کمتر از خرید حضوری و قیمت پائین تر از روی جلد تهیه می کنید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده اید و با فروش کتابهای قدیمی و مستعمل خود یک منبع درآمد اینترنتی پیدا خواهید کرد.

 

موفق باشید

درباره ی admin

همچنین ببینید

پازل فرصتی برای کسب درآمد

وقتی هدفی رو مشخص میکنیم و برای رسیدن به آن هدف گام برمیداریم خیلی سریع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *