خانه / بیزینس وکارآفرینی / مدیریت / مهارتهای مدیریت فردی:بازی درونی

مهارتهای مدیریت فردی:بازی درونی

مهارتهای مدیریت فردی:بازی درونی برای قرار گرفتن در 20 درصد برتر افراد حوزه کاری خود و سپس 10 درصد، 5 درصد و حتی ۱ درصد برتر باید همه چیز را به خدمت بگیرید. امروزه دنیای فروش در هر حوزه‌ و با هر محصول یا خدمت رقابتی‌تر از گذشته است،و فردا، روز بعد و روز بعدتر رقابتی‌تر خواهد شد. هدفتان باید پیروزی در این رقابت باشد.

مهارتهای مدیریت فردی تاثیر بسزایی در موفقیت فروش و کسب و کارتان میشود

برای قرار گرفتن در ۲۰ درصد برتر افراد حوزه کاری خود و سپس ۱۰ درصد، ۵ درصد و حتی ۱ درصد برتر باید همه چیز را به خدمت بگیرید. امروزه دنیای فروش در هر حوزه‌ و با هر محصول یا خدمت رقابتی‌تر از گذشته است،و فردا، روز بعد و روز بعدتر رقابتی‌تر خواهد شد. هدفتان باید پیروزی در این رقابت باشد.


واژه محبوب من در تعریف موفقیت، شفافیت است. به نظر من، شفافیت،عامل ۹۵ درصد موفقیت‌ها و دستیابی به همه خواسته‌ها در زندگی شخصی و کاری است.مهم‌ترین دلیل اینکه چرا بعضی افراد از سایرین موفق‌تر هستند این است.
که به وضوح خود را می‌شناسند، می‌دانند چه می‌خواهند و دقیقا می‌دانند که برای دستیابی به آن باید چه کنند.شفافیت نیازمند تفکر همیشگی است. به گفته توماس ادیسون »سخت‌ترین کار دنیا فکر کردن است، به همین دلیل اغلب مردم هرگز آن را انجام نمی‌دهند«.

درباره ی admin

همچنین ببینید

آب باریکه چیست؟

آب باریکه چیست؟ بخوانید آب باریکه بدون اینکه به آب کسره دهید ، در واقع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *