خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده های نو کارآفرینی / مرد آمریکایی با نوشتن روی اسکناس میلیونر شد!

مرد آمریکایی با نوشتن روی اسکناس میلیونر شد!

با نوشتن روی اسکناس میلیونر شوید!

درود بر مخاطبان عزیز . امروز ایده ای را از یک مرد آمریکاییی برای شما خواهیم گفت که اگر چه به سر خودمان هم زده است این کار را انجام دهیم اما نمی دانیم تا چه اندازه این کار در ایران منع قانونی دارد .نوشتن روی اسکناس که همه ی شما روی اسکناس هایتان می بینید، شعر و شماره تلفن و مبلغ ببستانکاری و طلبکاری و… اما یک مرد آمریکایی به جای نوشتن این چیز ها روی اسکناس هایش چیزی می نوشت که او را پولدار می کرد.حتی اگر پولدار هم نمی کرد باعث می شد تقریبا زندگی برایش بدون خرج باشدو تقریبا استفاده و خرید از هر چیز برایش مجانی تمام می شد.

خب این یعنی چی؟این مرد با نوشتن روی اسکناس ها و بیان اینکه فردی فقیر است و نیازمند پول است و نوشتن آدرس خود روی آن اسکناس ها، پول های خرج کرده خود را باز می یباد.این یعنی زندگی کردن تقریبا مجانی چون او برای امرار معاش تقریبا چیزی پرداخت نمی کند زیرا نیمی از آن ، به او بر می گردد.

او از این روش ماهی ۶۰ دلار از پول هایش را پس می گیرد ، این در حالی است که عده ای مبلغی بیشتری هم برای کمک به او برای او می فرستند.

این کار شاید بسیار عجیب باشد اما با قانون مخالف نیست زیرا او به پول ها آسیب جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آن ها مطلبی می نویسد. او گاهی شوکه هم می شود زیرا برخی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند

روزی تان با خدا

درباره ی admin

همچنین ببینید

ایده چاپ قطعات سه بعدی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارها ساده شده مثل پرینت سه بعدی  قطعات که …

یک دیدگاه

  1. بسیار بسیار بسیار عالی بود ممنون که برای این چنین مطالبی وقت میزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *