خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده کسب و کار اینترنتی / شغل کانال تلگرام استخدام

شغل کانال تلگرام استخدام

امروز به دنبال یک کاری رفتیم که شاید برای اکثر مخاطبان کانال جذاب باشد …. اقای صادقی مدیر کانال استخدام است … او توانسته برای کانال خود 110k ممبر یا مخاطب جمع اوری کند (همان 110 هزار نفر)… او یک جوان است که می گوید کار اولش کانالش است و روزی بین 4 تا 5 ساعت برای کانالش وقت می گذارد … خب با نگا اول باید میزان درامد او با 5 ساعت کار در خانه مقدار ناچیزی باشد …
با او که صحبت کردیم گفت که معمولا در جامعه نیازمندی های روزنامه بیشتر از خود روزنامه طرفدار دارد … او از این ایده استفاده کرده … در ابتدا برای جاهای مختلف رایگان اگهی چاپ می کرده و خودش هم به دنبال گرفتن اگهی می رفته … بعد از مدتی که تعداد نفرات او از 20 هزار نفر بالاتر رفت برای اگهی استخدام در کانال مبلغ نا چیزی می گرفت …. الان برای هر اگهی استخدام بین 7 تا 10 هزار تومان پول می گیرد
خودش می گوید که روزی حداقل 10 تا اگهی استخدام می گیرد (یعنی تا این جای کار حداقل روزی 70 هزارتومان و در ماه 2 میلیون )… ولی درامد اصلی او از تبلیغات است …. به ازای هر بنر تبلیغاتی روزانه 70 هزارتومان و شبانه 100 هزارتومان می گیرد … خودش می گوید که حداقل از تبلیغات در کانال روزی 100 تومان میانگین دارد …(این هم 3 میلیون تومان در ماه می شود )

با یه حساب سرانگشتی می فهمیم که ماهی 5 میلیون درامد دارد ..با روزی 5 ساعت کار حداقل 5 میلیون تومان …. گویا امدن تلگرام برای اقای صالحی برکت داشته ….

می گوید در اینده دیگر نیازمندی های روزنامه ها از بین می رود و مردم نیازشان را از طریق کانال های تلگرامی برطرف می کنند … حرفش درست است و او که توانسته پیش بینی این روز را بکند خب طبیعتا الان درامد خوبی دارد ….

دوستان عزیز این کار در اینده رونق بیشتری خواهد گرفت … شاید در اینده به سراغ مدیران تلگرامی بیشتری رفتیم …. مهم ترین و سخت ترین کار در این حوزه پیدا کردن یک ایده خوب و بعد از ان جذب مخاطب و ممبر می باشد ….

فراموش نکنیم همین تلگرام که ما به ان به چشم یک ابزار تفریح نگاه می کنیم عده ای را ميلیاردر کرده (مثل ادمین کانال گیزمیز ) یا اینستا گرام که خیلی ها به فکر این هستند که فقط عکس بیشتری از مهمانی ها خود در ان بگذارند برای بعضی ها یک کار پر درامد دست و پا کرده … فراموش نکنید فرصت ها در گذراند همچون ابر ….

درباره ی admin

همچنین ببینید

کسب در آمد از سایت خارجی (بنگاه خرید و فروش ایگولد)

بنگاه خرید و فروش ایگولد امروزه تجارت در اینترنت از رشد بالایی برخوردار بوده است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *