بازاریابی اینترنتی

برخی از ابزارهای اصلی در بازاریابی اینترنتیموارد زیر است

ساخت صفحات فرود:

این صفحات با هدف جمع آوری اطلاعات مشتریان سایت ساخته می شود که ضمن ارائه یک هدیه ( یک کتاب الکترونیک ، یک فایل صوتی یا تصویری با ارزش برای مشتریان شما) این اطلاعات را از آنها دریافت می کنید.

این اطلاعات می تواند بصورت جداگانه جمع آوری شده و یا بصورت اتوماتیک به سیستم خبرنامه شما متصل شود تا خبرنامه های بعدی شما نیز برای افراد ارسال شود .

این روش نسبت به روش قدیمی و کلاسیک: (( درخبرنامه ما مشترک شوید )) بسیار موثرتر بوده و افراد بیشتری راغب به دادن ایمیل خود می شوند.

ساخت مینی سایت :

مینی سایتها زمانی بکار می ایند که هدف ، فروش کالا و خدمتی خاص بوده و در عین حال نیازی به ساخت یک سایت اینترنتی مفصل و جامع نیست و یا در عین داشتن یک سایت جامع ، می خواهیم بر روی فروش یک کالا تمرکز بیشتری داشته باشیم .

در این صورت با ساخت یک سایت کوچک این امر انجام می شود.

ساخت خبرنامه اتوماتیک:

اکثر سایتها قسمتی بنام خبرنامه دارند که فقط توانایی ارسال متن و با محدودیت ارسال نهایتا 200 عدد ایمیل در روز ( این تعداد بستگی به مجوز ارسال هاستینگ شما دارد ) را دارد ، بنابراین برای ایجاد تنوع در ارسال خبرنامه (قرار دادن تصویر یا صدا) و یا ارسال بیشتر ایمیل برای اعضای خبرنامه دچار مشکل خواهد شد.

یکی دیگر از خدمات سایت ما ساخت سیستم عضوگیری و ارسال خبرنامه به عداد نامحدود کاربر برای شما می باشد.

خبرنامه های ارسال شده می تواند بصورت تصویر یا فیلم هم باشد و تنوع آن بسته به سلیقه شما ، نامحدود است (جهت آشنایی با این سیستم می توانید در همین سایت عضو شده و نمونه خبرنامه ها را دریافت کنید)

این سیستم به دلیل استفاده از سرورهای پرقدرت گوگل برای تعداد اعضا محدودیتی نداشته و ایمیلهای ارسالی نیز به هیچ اسپم نخواهد شد

درباره ی admin

همچنین ببینید

شغل پرورش ماهی

برای ورود به شغل پرورش دهنده ماهی الزامی به داشتن تحصیلات دانشگاهی نیست و بسیاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *