خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده کسب و کار اینترنتی / ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی فیلم

ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی فیلم

 

در این مطلب می خواهیم ایده ای در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی فیلم و سریال را بررسی کنیم، شاید تا به حال در اخبار یا فیلم و سریال های خارجی
کلمه حراج رو زیاد شنیده باشید. حراج از این نظر انجام میشود که یک محصول در تعداد یک عدد یا چند تعداد به فرد یا افرادی فروخته میشود.
یکی از محصولاتی که در حراج فروش می رود محصولاتی هستند که در فیلم ها بکار رفته اند. فیلم جنگ ستارگان یکی از چند صد فیلمی می باشد که محصولات ان نظیر لباس و ابزارالات مختلف شخصیت های فیلم به فروش رسید.
یک مثالی که برای شما ملموس تر باشد می توان گردنبند مرغ آمین در سریال شهرزاد را نام برد. حال در کشور ما میتوان از این ایده به نحوی دیگر استفاده نمود. بدین صورت که میتوان
در یک بخش مشخص فروشگاهی را ایجاد نمود. بطور مثال فروشگاه مد و لباس های هنرمندان : در این فروشگاه لباس های که هنرمندان در فیلم ها استفاده کردند نمونه مشابه ان به فروش برسد.
در کنار ان محصوالتی نظیر عینک – کیف – کفش و … میتوان به فروش رساند. این نوع فروشگاه هم میتواند بصورت اینترنتی ایجاد شود و هم به صورت فیزیکی در دنیای واقعی ایجاد شود. محصولات متنوع دیگری نظیر فرش – مبلمان – وسایل اشپزخانه – دکوری های مختلفی که وجود دارد و … از جمله محصوالتی هستند که میتوان روی انها مانور داد.
@Milyardehayekhoodsakhte

درباره ی admin

همچنین ببینید

سایت دستیار میترا و کسب درآمد

سایت دستیار میترا و کسب درآمد سلام – امروز برای شما یک پیشنهاد فوق العاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *