خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده های کارافرینی گردشگری / ایده تبدیل اتوبوس قدیمی به یک رستوران یا کافی شاپ

ایده تبدیل اتوبوس قدیمی به یک رستوران یا کافی شاپ

خیلی از مردم دوست دارن وقتی که به رستوران می رن یک فضای رویایی و فراموش نشدنی و متفاوت و مشاهده کنند. در این بین ما شاهد خلاقیتهای زیادی از جانب رستورانها بودیم منجمله موسیقی زنده ، دکور و امکانات هایتک ، فضای سنتی و… به جهت جذب مشتری زیاد

خوب حالا ایده ی ما چیه ?

رستوران سیّار

کافیه یه اتوبوس قدیمی معروف به ۳۰۲ بخری که خیلی ارزونه و با یکم خرج و برداشتن صندلی هاش داخلش و تبدیل کنی به یک رستوران یا کافی شاپ شیک ?
کافیه شهر به شهر بگردی و با یکم تبلیغات داخل کانالهای تلگرامی اون شهر که تقریبا همه ی شهرها کانال خودشون و دارن و خیلی هم ارزان هست مشتری های زیادی و بکشونی به اتوبوس رویایی خودت ?
خوب غیر از فروش خوبی که می تونی از رستوران سیارت داشته باشی به نظرت نمی تونی از فضای دور اتوبوس یه بیلبورد تبلیغاتی خوب درست کنی برای تبلیغات خودت و حتی بعضی شرکتهای اون شهری که قصد داری بری…؟
ممکنه بگی از کجا معلوم که تبلیغاتشونو بدن به ما و کسب درآمد خواهیم داشت؟ قطعا بعد از یک مدت به اصطلاح خاک خوری و تبلیغات مردم و شرکتها شمارو خواهند شناخت و بعد از شهرت قطعا تبلیغاتتو قبل از رسیدن به مقصد رزرو می کنن ?
دوست عزیزم فقط بدون هر شغلی که داری و می تونی با کمی تغییر کاری کنی که برای مردم جذابیت داشته باشه و همچنین اگر از اهرم تبلیغات استفاده کنی قطعا زودتر به موفقیت می رسی. کافیه که بخوای ?
@Milyardehayekhoodsakhte

درباره ی admin

همچنین ببینید

ایده تورهای آشپزی

ایده گردشگری جاذبه های گردشگری، داشتنی یا ساختنی؟! ?کشور ایران جاذبه های توریستی زیاد و …

یک دیدگاه

  1. ممنون مطلبتون خیلی کامل بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *