خانه / ایده / ایده کسب وکار / ایده کسب و کار اینترنتی / اظهار نظر کنید , پول دریافت کنید.

اظهار نظر کنید , پول دریافت کنید.

اظهار نظر کنید , پول دریافت کنید.

بله نظرتان را بگویید.نظر شما مهم است. نظرتان را بگویید, نظر دهید پول دریافت کنید.چرا تعجب کرده اید؟ ما شوخی نمی کنیم. افرادی وجود دارند که برای دانستن نظرات شما پول پرداخت می کنند.در این سامانه شما با شرکن در نظر سنجی و بیان نظر و دیدگاهتان پول دریافت خواهید کرد.آیا فکرش را می کردید که فقط با بیان نظرتان کسب درآمد کنید؟ در این دنیا و با پیشرفت تکنولوژی , هیچ چیز نا ممکن نیست.ما در ادامه سامانه را به طور کلی برای شما معرفی می کنیم و راه دسترسی آن را در اختیارتان قرار می دهیم.

با اظهار نظر کردن در سامانه نظربازار می‌توانید درآمد اینترنتی داشته باشید. این اپلیکیشن با هدف ثبت نظرسنجی کاربران از طریق پاسخ به سوالات از قبل طراحی شده فعالیت می‌کند. کاربران پس از دریافت این برنامه و ثبت‌نام می‌توانند در نظرسنجی‌ها شرکت کرده و امتیاز کسب‌ کنند. پس از کسب اعتبار تعیین شده، می‌توانند بوسیله آن خرید کنند، در قرعه‌کشی شرکت کرده یا آن را نقد کنند.

نظرسنجی با اهداف تحقیقات بازار و امکان‌سنجی ایده، از حیاتی‌ترین مراحل یک کسب‌وکار به شمار می‌آید. این ابزار مفید می‌تواند با کمک به جمع‌آوری نظرات و نیازهای مشتریان، ایده‌ها یا راهکارهای زیادی در اختیار مدیران کسب‌وکارها قرار دهد.

از عنوان “نظربازار” می‌توان حدس زد که تمرکز اصلی این سامانه بر نظرسنجی‌‌های تجاری باشد تا سایر حوزه‌ها مثل اجتماعی و سیاسی. رقابت کسب‌وکارها در بدست آوردن سهم بیشتری از بازار و همچنین رویکرد بازاریابی و برند‌سازی علمی که در حال حاضر شاهد گسترش آن در بین تجارت‌ها هستیم، نیاز به ابزاری کارآمدی مثل نظربازار را به خوبی بیان می‌کند.

دریافت نظربازار: http://nazarbazaar.ir

درباره ی admin

همچنین ببینید

سایت دستیار میترا و کسب درآمد

سایت دستیار میترا و کسب درآمد سلام – امروز برای شما یک پیشنهاد فوق العاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *