خانه / بیزینس وکارآفرینی / بازاریابی و تبلیغات وفروش / از ویدئوها در کدام قسمت بازاریابی اینترنتی استفاده می شود

از ویدئوها در کدام قسمت بازاریابی اینترنتی استفاده می شود

در استراتژی بازاریابی محتوا از انواع مختلف محتوا مانند متن ، تصویر ، ویدئو و … استفاده می شود. اما سوالی که پیش می آید این است که ویدئوهای ایجاد شده در کدام بخش های بازاریابی اینترنتی بیشتر استفاده می شوند. در این مطلب به نتایج نظرسنجی که در این مورد انجام شده است پرداخته می شود.

در نظرسنجی که انجام شده است مشخص شده که از ویدئوهای ایجاد شده بیشتر به عنوان بخشی از وب سایت در قالب محتوا استفاده شده است ، در رتبه های بعدی استفاده از ویدئوها در شبکه های اجتماعی ، استفاده در بازاریابی ایمیلی و در نهایت استفاده برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالقوه استفاده شده است.

همان طور که در تصویر فوق مشخص است در سال ۲۰۱۳ نسبت به سال ۲۰۱۲ افزایش استفاده از ویدئوها کاملا مشهود است. اگر قبلا از ویدئوهای ایجاد شده فقط در وب سایت ها استفاده می شد می توان نتیجه گرفت که بازاریابان اینترنتی از ویدئوها در موارد مختلف استفاده می کنند. بسیاری از کسب و کارها هستند که ایجاد محتوا را به صورت برون سپاری انجام می دهند و برای ایجاد محتوا هزینه ای را متحمل می شوند. بنابراین بازاریابان اینترنتی باید سعی کنند تا از محتوای ایجاد شده به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

کسب و کارها در ایران باید چه کار کنند؟

در کشورهای مختلف بعضی شرکت ها ، محتوا را به صورت برون سپاری به شرکت ها و یا افراد دیگر می سپارند و در قبال آن هزینه پرداخت می کنند. در ایران هم بهتر است که شرکت هایی که رو به وبلاگ نویسی می آورند اقدام به جذب نیروی های پاره وقت کنند و یا به صورت برون سپاری این کار را به افراد خبره واگذار کنند.

این مطلب را از دست ندهید :   چگونه بیزینس را آغاز کنیم؟ (قسمت دوم)

بزرگ ترین مانعی که بر سر انجام بازاریابی محتوا در ایران وجود دارد این است که آن دسته از شرکت هایی که وبلاگ دارند و مطلب برای آن ایجاد می کنند ایجاد مطالب را به افراد داخل شرکت خود می سپارند که شاید دلیل آن عدم پرداخت هزینه های اضافی است که به علت عدم رغبت و توانایی نیروهای فعلی در ایجاد محتوای مناسب این کار با کیفیت خوبی انجام نمی شود.

منبع : وبلاگ ۷۰۱۰

Related Posts

  • 84
    علیرضا صادقیان متولد ۱۳۶۴ و فارغ التحصیل رشته کارشناسی صنایع از دانشگاه علم صنعت ایران و کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه کلمبیا در آمریکاست. او در حال حاضر مدیر عامل شرکت کسب و کار نوین ایرانیان و صاحب برند اینترنتی نت برگ است، نت برگ جز برترین سایت های…
    Tags: و, در, به, می, از, است, که, این

درباره ی admin

همچنین ببینید

بازاریابی اینترنتی

برخی از ابزارهای اصلی در بازاریابی اینترنتیموارد زیر است ساخت صفحات فرود: این صفحات با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *